• Menu

  Idealny dostawca dla małego sklepu

  hurtownia spożywczaJeśli prowadzi się mały lub średni sklep, ogromnie ważną rzeczą jest, aby osiągał on jak największe obroty, a co za tym idzie, przynosił realny zysk.

  Jest to możliwe, jeżeli ma się bogaty asortyment towarów. Ale skąd go wziąć? Idealnym dostawcą będzie firma, która potrafi zaopatrzyć sklep zarówno w towary szybkozbywalne, alkohol, chemię oraz inne produkty poszukiwane przez konsumentów, przy czym zrobi to szybko i dodatkowo oferuje wygodną metodę płatności. Takim dostawcą jest każda hurtownia Eurocash.

  Sieć tych popularnych hurtowni koncentruje się przede wszystkim na obsłudze małych i średnich sklepów. Przyciąga do siebie właścicieli sklepów nie tylko potężnym wyborem asortymentu (ponad 5 tysięcy różnego rodzaju produktów), ale również takimi bonusami oraz dodatkowymi atrakcjami jak promocje, programy partnerskie czy karty rabatowe. Eurocash oferuje możliwość zakupu bez żadnych powiązań umownych, a także uczestnictwo w sieci franczyzowej. Warto podkreślić, że asortyment hurtowni jest w stanie zaspokoić aż 80% zapotrzebowania klientów detalicznych, a przy tym przyciąga atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.

  Inną zaletą współpracy z Eurocash jest możliwość zaopatrzenia sklepu w kilkaset produktów dostępnych tylko i wyłączne w hurtowniach tej sieci. Są to zarówno artykuły spożywcze, jak i produkty przemysłowe, wytwarzane przez znane polskie i zagraniczne firmy. Produkty te dostępne są pod marką własną Dobry Wybór!. Są tańsze od produktów markowych, lecz pochodzą od tych samych producentów. Wszystko dlatego, że marki własne nie potrzebują reklamy – wystarczy wysoka jakość.

  Eurocash zwraca szczególną uwagę na jakość obsługi swoich klientów, stawiając na relacje partnerskie. Dzięki znajomości rynku kierownik hurtowni to doskonały doradca w biznesie. Klient wie, że zawsze może liczyć na profesjonalną pomoc i krótki czas realizacji zamówienia.

  Ponieważ Eurocash ma hurtownie rozlokowane we wszystkich województwach, można zamawiać w tej sieci towar niezależnie od tego, w jakim mieście prowadzi się sklep. Obecnie na terenie całego kraju dostępnych jest 175 hurtowni dyskontowych. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa!

  Udostępnij w sieci ....
  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Share on VKShare on Tumblr

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *