• Menu

  Idealny dostawca dla małego sklepu

  hurtownia spożywczaJeśli prowadzi się mały lub średni sklep, ogromnie ważną rzeczą jest, aby osiągał on jak największe obroty, a co za tym idzie, przynosił realny zysk.

  Jest to możliwe, jeżeli ma się bogaty asortyment towarów. Ale skąd go wziąć? Idealnym dostawcą będzie firma, która potrafi zaopatrzyć sklep zarówno w towary szybkozbywalne, alkohol, chemię oraz inne produkty poszukiwane przez konsumentów, przy czym zrobi to szybko i dodatkowo oferuje wygodną metodę płatności. Takim dostawcą jest każda hurtownia Eurocash.

  Sieć tych popularnych hurtowni koncentruje się przede wszystkim na obsłudze małych i średnich sklepów. Przyciąga do siebie właścicieli sklepów nie tylko potężnym wyborem asortymentu (ponad 5 tysięcy różnego rodzaju produktów), ale również takimi bonusami oraz dodatkowymi atrakcjami jak promocje, programy partnerskie czy karty rabatowe. Eurocash oferuje możliwość zakupu bez żadnych powiązań umownych, a także uczestnictwo w sieci franczyzowej. Warto podkreślić, że asortyment hurtowni jest w stanie zaspokoić aż 80% zapotrzebowania klientów detalicznych, a przy tym przyciąga atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.

  Inną zaletą współpracy z Eurocash jest możliwość zaopatrzenia sklepu w kilkaset produktów dostępnych tylko i wyłączne w hurtowniach tej sieci. Są to zarówno artykuły spożywcze, jak i produkty przemysłowe, wytwarzane przez znane polskie i zagraniczne firmy. Produkty te dostępne są pod marką własną Dobry Wybór!. Są tańsze od produktów markowych, lecz pochodzą od tych samych producentów. Wszystko dlatego, że marki własne nie potrzebują reklamy – wystarczy wysoka jakość.

  Eurocash zwraca szczególną uwagę na jakość obsługi swoich klientów, stawiając na relacje partnerskie. Dzięki znajomości rynku kierownik hurtowni to doskonały doradca w biznesie. Klient wie, że zawsze może liczyć na profesjonalną pomoc i krótki czas realizacji zamówienia.

  Ponieważ Eurocash ma hurtownie rozlokowane we wszystkich województwach, można zamawiać w tej sieci towar niezależnie od tego, w jakim mieście prowadzi się sklep. Obecnie na terenie całego kraju dostępnych jest 175 hurtowni dyskontowych. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *