• Menu

  Gadżet na prezent to świetny pomysł

  Gadżet na prezent Coraz bliżej święta, a Ty nadal nie wiesz co podarować swoim bliskim? A może zamiast tradycyjnych i sztampowych podarków w rodzaju perfum czy książek, w tym roku wybierzesz coś nietuzinkowego?

  Dobrym pomysłem na oryginalny prezent może być podarowanie jakiegoś nowoczesnego gadżetu technologicznego. Wybór jest ogromny, a część z nich jeszcze do niedawna swobodnie mogłaby występować w filmach z Agentem 007!

  Coraz bliżej święta, a Ty nadal nie wiesz co podarować swoim bliskim? A może zamiast tradycyjnych i sztampowych podarków w rodzaju perfum czy książek, w tym roku wybierzesz coś nietuzinkowego? Dobrym pomysłem na oryginalny prezent może być podarowanie jakiegoś nowoczesnego gadżetu technologicznego. Wybór jest ogromny, a część z nich jeszcze do niedawna swobodnie mogłaby występować w filmach z Agentem 007!

  Wznieś się w powietrze!

  Pamiętasz jak w dzieciństwie wszyscy robiliśmy papierowe samolociki, które następnie rzucaliśmy w powietrze, patrząc jak lecą niesione podmuchem wiatru? I choć takie maszyny “rozbijały się” już po kilku sekundach, bo w ich przypadku pojęcie aerodynamiki praktycznie nie istniało, zabawa była naprawdę przednia! Już teraz możesz przypomnieć sobie lub komuś dawne czasy wybierając samolocik, którym sterować będziesz za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.

  W odróżnieniu od statków powietrznych jakie wszyscy budowaliśmy w dzieciństwie, taki samolot jest w stanie utrzymać się w powietrzu nawet przez 10 minut! Dodatkowo, jego sterowanie takim gadżetem to nie tylko zdanie się na łaskę lub niełaskę podmuchów wiatru – o położeniu samolotu decydujesz za pomocą urządzenia mobilnego, które jest w stanie sterować maszyną w odległości nawet do 55 m!

  Marzysz o wnoszeniu się w powietrzu? Ciekawym pomysłem na lot-dronemświąteczne gadżety mogą być drony. Jeszcze do niedawna były to urządzenia bardzo drogie, lecz teraz można je kupić nawet poniżej kwoty 200 złotych! Owszem, taki dron będzie malutki, ale dla osoby, która używać będzie go jako gadżetu nie będzie to miało znaczenia – niewielkie urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze.

  Dlaczego właśnie drony? Te coraz popularniejsze gadżety technologiczne to doskonały sposób na zabawę dla osób w każdym wieku. Sterowane za pomocą małego pilota, urządzenie nie tylko jest w stanie wznosić się w powietrzu, lecz także wykonywać różne triki, jak choćby flipy 360 (obrót). Co więcej, taki dron, sterowany za pomocą niewielkiego pilota, jest w stanie latać bez przerwy przez prawie 10 minut!

  Uważasz, że kierowanie statkami powietrznymi to już przeżytek?  A co powiesz na zdalnie sterowaną łódkę z origami? Taki podarunek wywoła uśmiech na twarzy osoby w każdym wieku – wodoodporna łódka jest w stanie unosić się na powierzchni wody nawet przez kilkanaście minut!

  Gadżety technologiczne – prezent dla osób w każdym wieku!

  Gadżet na prezent Jeżeli chcesz wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby którą obdarowujesz, wybór gadżetu z dziedziny rozrywki multimedialnej może być świetnym pomysłem. Obok wyjątkowo popularnych w ostatnim czasie gogli VR, oferta takich prezentów jest naprawdę szeroka! To doskonała propozycja dla wszystkich maniaków nowoczesnych technologii.

  Nowoczesne gadżety mogą w znacznym stopniu ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Przykładem takiego urządzenia jest choćby portfel typu Woolet, który stworzony został specjalnie dla osób, które mają problemy z gubieniem różnych rzeczy.

  Podaruj komuś portfel, którego po prostu nie da się zgubić! Utrata portfela jest zawsze nieprzyjemnym zdarzeniem, ale konstruktorzy Woolet zapobiegli temu tworząc dodatek, który automatycznie połączony będzie z Twoim smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym.

  Co to daje? Portfel wyposażony jest w specjalny czujnik, dzięki któremu jego użytkownik na bieżąco otrzymuje informacje o miejscu, w którym ten się znajduje. Specjalna aplikacja dodatkowo zaalarmuje go o tym, że od portfela akurat się oddala! To doskonała propozycja na świąteczny gadżet dla osób, które wiecznie coś gubią lub czegoś zapominają!

  Podsumowanie

  Powyższe produkty to jedynie mocno podstawowe propozycje nowoczesnych gadżetów, które mogą znaleźć zastosowanie przy okazji wybierania prezentów na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Oferta gadżetów technologicznych jest naprawdę szeroka!

  Artykuł powstał we współpracy z http://pryme.io

  Jedna odpowiedź do “Gadżet na prezent to świetny pomysł”

  1. Ryszard Czyż napisał(a):

   Współcześnie, z reformami kalendarzy i wymiennymi pomiarami czasu, daty do artykułów nie są potrzebne? Ważne, by były święta dnia powszedniego, nie tylko bożego?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *