• Menu

  Firmy bukmacherskie – którymi warto się zainteresować?

  Chcesz korzystnie i legalnie obstawiać wyniki wydarzeń sportowych? Koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas opis bukmacherów. Dzięki niemu dowiesz się, gdzie warto założyć konto i na jakie korzyści można liczyć wybierając daną ofertę.

  Wszystkie prezentowane przez nas firmy bukmacherskie działają w sposób całkowicie legalny – płacą w naszym kraju podatki i zyskały zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie w Polsce działalności bukmacherskiej.

  STS zakłady bukmacherskie

  Opis bukmacherów zaczynamy od sts oferta na tydzień, działają już od ponad 20 lat i posiadają aż 400 punktów naziemnych w całej Polsce. W praktyce, to po prostu największy i najpopularniejszy w naszym kraju tego typu podmiot – jego udział w rynku szacuje się na aż około 40 procent. Oferuje on kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych, w tym również te najbardziej niszowe, obstawiane przez niewielką liczbę graczy – na przykład szachy, krykiet czy unihokej. Co ważne, daje możliwość zawierania zakładów również przez aplikację mobilną, a przy tym udostępnia bonus bez depozytu, dzięki któremu możemy bez ryzyka rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi.

  Fortuna zakłady bukmacherskie

  W naszym opisie bukmacherów nie mogło zabraknąć również firmy fortuna zakłady bukmacherskie. Podmiot ten posiada jeszcze większą niż STS sieć lokali naziemnych (blisko 600). Jego zaletą jest bardzo rozbudowana oferta, obejmująca również zakłady na wydarzenia e-sportowe (np. rywalizację w DOTA 2 czy Counter Strike GO). W tym wypadku możemy też liczyć na program lojalnościowy, dzięki któremu można zdobywać punkty wymienne na bonusowe środki czy zakłady bez ryzyka. Co więcej, Fortuna oferuje również zakłady specjalne dotyczące różnego rodzaju wydarzeń społecznych – możemy tu obstawiać choćby wynik wyborów czy zwycięzców ważnych plebiscytów.

  Forbet zakłady bukmacherskie

  Ostatnia firma w naszym opisie bukmacherów to forbet zakłady bukmacherskie – podmiot młody, ale dynamicznie rozwijający się i posiadający dużą liczbę użytkowników. Główną zaletą Forbet jest dobrze znana oferta Gramy Razem, w przypadku której po spełnieniu ustalonych wymogów możemy liczyć na 50-procentowe obniżenie podatku od stawki. Poza tym, bukmacher posiada bardzo atrakcyjny i intuicyjny w obsłudze serwis internetowy oraz dobrą i rozległa ofertę zakładów – specjalizuje się zwłaszcza w nieco mniej popularnym żużlu oraz zapasach.

  Szukając najlepszej dla siebie oferty bukmacherskiej warto mieć również na uwadze takie podmioty jak: totolotek, lvbet zakłady bukmacherskie, milenium zakłady bukmacherskie czy etoto zakłady bukmacherskie. Ostatni z wymienionych bukmacherów nie jest w Polsce popularnych i ma słabszą ofertę w porównaniu do konkurencji, ale w przeciwieństwie do pozostałych oferuje za to możliwość negocjowania kursów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *