• Menu

  Firma sprzątająca – Oblicz koszt sprzątania Twojego biura

  Prowadzisz małą, średnią lub dużą firmę? Musisz zadbać o porządek w biurze. Na popularności zyskuje outsourcing, czyli zlecanie usług zewnętrznym wykonawcom. Zanim nawiążesz współpracę z firmą sprzątającą, sprawdź średnie stawki rynkowe. Nie przepłacaj i mądrze planuj swój budżet.

  Nasz kalkulator umożliwi Ci szybkie sprawdzenie ceny za usługi. Obliczenia są przygotowywane w oparciu o oferty czołowych firm sprzątających rozlokowanych na terenie całej Polski. Uzyskane dane są rzetelne – cena wyliczana jest na podstawie różnych czynników. Dzięki temu możesz poznać średnie stawki rynkowe z dużą dozą dokładności.

  https://kalkulatordlafirm.pl/firma-sprzatajaca/

  Firma sprzątająca – jakie czynniki wpływają na cenę?

  Nasz kalkulator uwzględnia wiele parametrów. Do najważniejszych należy miasto, w którym prowadzisz działalność. Pod uwagę brana jest również powierzchnia biura, liczba pracowników, a także ilość serwisów sprzątających w tygodniu. Nie bez znaczenia jest także pora, w jakiej są realizowane usługi. Jeśli chcesz, by firma sprzątająca zaczynała pracę poza godzinami otwarcia Twojego biura, musisz liczyć się z wyższymi kosztami.

  Na cenę wpływają także środki czystości oraz akcesoria higieniczne, np. ręczniki, papier toaletowy, mydło w płynie. Z reguły wykonawca uwzględnia je w ofercie. Możesz jednak dostarczyć produkty we własnym zakresie. Istotnym czynnikiem jest ubezpieczenie. Niektórzy wymagają, by firma sprzątająca miała wykupioną polisę OC, np. na wypadek przepięcia elektrycznego. Dotyczy to szczególnie dużych przedsiębiorstw.

  Skorzystaj z kalkulatora, by wybrać dobrą firmę sprzątającą

  Nasz kalkulator dla firm jest bardzo potrzebny przy poszukiwaniach odpowiedniego wykonawcy. Choć wyliczona stawka jest orientacyjna, to jednak pozwala na wykluczenie ofert, które są znacznie wyższe od standardowych cen rynkowych. W ten sposób można zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo przed stratami finansowymi. Jeśli zależy Ci na współpracy z daną firmą sprzątającą, zacznij negocjować, powołując się na średnie kwoty rynkowe. Outsourcing staje się coraz popularniejszy. Niestety, wiele firm sprzątających wykorzystuje niewiedzę przedsiębiorców, którzy znacznie przepłacają za usługi. Żeby się przed tym uchronić, warto skorzystać z naszego kalkulatora.

  Jedna odpowiedź do “Firma sprzątająca – Oblicz koszt sprzątania Twojego biura”

  1. Baśka napisał(a):

   niestety, ale wydaje mi się, że właśnie wybierając firmę sprzątającą zbyt często kierujemy się wyłącznie ceną, a przecież to w jakim stanie jest biuro ma znaczenie zarówno dla pracowników i ich komfort pracy jak i klientów, dlatego u nas sprzątaniem biura zajmuje się dc premium i mam pewność, że to jest usługa na najwyższym poziomie

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *