• Menu

  Firma Bruk-Bet® – ponad 30 lat doświadczenia

  Firma Bruk-Bet® to czołowy polski producent kostki brukowej, od ponad 30 lat działający w branży budowlanej

  Bruk-Bet® oferuje bogatą gamę kostek brukowych i wielkoformatowych płyt brukowych, innowacyjnych płyt tarasowych z powłoką Perlon®. Specjalizuje się również w produkcji elementów małej architektury, w tym stopni schodowych oraz dekoracyjnych płyt i kamieni ściennych. Jej odbiorcami są zarówno inwestorzy prywatni, jak i podmioty odpowiedzialne za realizację dużych inwestycji publicznych.

  Firmę Bruk-Bet® budują także inne marki będące liderami w swoich obszarach działalności. System budowy Termalica® z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia jedno- i wielowarstwowych ścian konstrukcyjnych wszelkich obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Bruk-Bet Solar® to z kolei wiodący producent wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych i BIPV dla zastosowań  domowych oraz inwestycji przemysłowych. Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet® uzupełniają: Georyt® – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac, specjalizująca się w prefabrykatach dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej.

  Nowoczesne technologie

  Bruk-Bet® posiada 12 zakładów produkcyjnych, wyposażonych w nowoczesne linie technologiczne do wytwarzania wyrobów betonowych, a tarnowski oddział może pochwalić się największą w Europie linią produkcyjną płyt tarasowych w technologii hermetic.

  Firma Bruk-Bet® jest pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła innowacyjną ochronę powierzchni Perlon®. Jest to system, który skutecznie chroni wyroby betonowe przed zabrudzeniami, wpływem czynników atmosferycznych i promieniowaniem UV. Innowacyjna nanotechnologiczna aplikacja pozwala na powlekanie powierzchni wyrobów środkami polimerowymi. Charakterystycznym wizualnym efektem ochronnym powłoki jest tworzenie kropel na powierzchni wyrobów, czyli tzw. „perlenie wody”. Zastosowanie systemu Perlon® w zdecydowany sposób poprawia także estetykę i zwiększa trwałość wyrobów.

  Aby szczegółowo zapoznać się z ofertą firmy Bruk-Bet® i dokonać zakupu produktów, najlepiej odwiedzić jedno z siedemnastu firmowych biur sprzedaży, gdzie mogą państwo liczyć na profesjonalne doradztwo. Przy każdym biurze sprzedaży znajdują się ogrody wystawowe, które mogą stanowić inspirację dla przyszłych realizacji. Pomocą służą również doświadczeni architekci, którzy zaprojektują otoczenie domu według indywidualnych oczekiwań klienta.

  Nagrodzone FOTOLINE®

  W 2017 r. firma Bruk-Bet® zaprezentowała na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma nowatorską technologię FOTOLINE®, która została uhonorowana Złotym Medalem MTP BUDMA 2017. Kostki brukowe i płyty tarasowe FOTOLINE® to innowacyjne produkty, powstające poprzez naniesienie druku cyfrowego na powierzchnie licowe i zabezpieczenie ich odpowiednią powłoką ochronną. Fotograficzne odwzorowanie obrazu zapewnia nieograniczone możliwości twórcze zarówno dla projektantów jaki i inwestorów prywatnych. Technologia FOTOLINE® umożliwia stworzenie dowolnego obrazu fotograficznego np. przekrojów kamieni naturalnych, wzorów zdobniczych, ornamentów, a także dowolnych fotografii.

  Bruk-Bet® jest właścicielem klubu sportowego Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS. Firma od początku swojej działalności wspierała miejscowy klub, występujący wówczas na poziomie lig okręgowych. Od tego czasu drużyna z Niecieczy zanotowała najdynamiczniejszy rozwój zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym, rok po roku osiągając coraz lepsze wyniki. W czerwcu 2015 r. klub piłkarski Bruk-Bet Termalica Nieciecza dokonał historycznego awansu do piłkarskiej Ekstraklasy i dołączył do najlepszych klubów piłkarskich w kraju.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie