• Menu

  Firma Celther Polska zaprezentowała nową markę kosmetyczną

  W dniu 7 września w restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź odbyło się śniadanie prasowe nowej marki kosmetycznej SHECELL firmy Celther Polska.

  Firma Celther Polska zaprezentowała nową markę kosmetyczną SHECELL

  Laura Łącz i Jacek Borkowski

  Celther Polska to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma biotechnologiczna skoncentrowana na trzech obszarach działań: naukowo-badawczym, unikalnych wyrobach medycznych oraz kosmetykach. W oparciu o całkowicie polski kapitał oraz autorskie koncepcje, spółka wdraża zaawansowane technologie i wprowadza na rynek produkty chrakteryzujące się wysokim potencjałem innowacyjności.

  Firma Celther Polska zaprezentowała nową markę kosmetyczną

  Justyna Korzeń (Celther Polska), Laura Łącz, Jacek Borkowski

  Śniadanie prasowe  firmy Celther Polska

  Podczas spotkania zaprezentowana została pierwsza linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla kobiet SHECELL Mikrosferyczny kolagen. To jedyne na świecie kosmetyki, których nowatorskie receptury  stworzone zostały w oparciu o unikalny biopolimer Dibushield Pro-Heal oraz mikrosferyczny kolagen Marine Filling SpheresTM. Skuteczność kremów zwiększa biomimetyczna, ciekłokrystaliczna baza z ekocertyfikowanych składników.

  Firmy Celther Polska zaprezentowała nową markę kosmetyczną SHECELL

  SHECELL  to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia się skóry, ochrony przed niekorzystnym działaniem czynników środowiska zewnętrznego (antipollution) oraz intensywnej regeneracji, nawet po zabiegach kosmetycznych.

  Firma Celther Polska zaprezentowała nową markę kosmetyczną

  Justyna Korzeń (Celther Polska), Renata Gietko (Burda Media), Ewa Mickiewicz (4care Interrisk) Elżbieta Rieger-Baczyńska (Bauer), Małgorzata Pędzich (Bauer)

  Produkty dostępne są w drogeriach HEBE oraz Rossmann.

  W ofercie dostępne kremy dla kobiet 30+, 40+, 50+, 60+ oraz serum.

  Źródło: Marketing Manager Celther Polska Sp. z o.o.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *