• Menu

  Ecolabel dla Orlen Oil

  Orlen Oil, spółka działająca w ramach Grupy PKN ORLEN S.A., zajmująca się kompleksową produkcją i dystrybucją środków smarnych, otrzymała  licencję European Ecolabel dla olejów biodegradowalnych HYDROL BIO HEES EL 46 oraz HYDROL BIO HETG EL 46.

  Uroczystego wręczenia certyfikatów Ecolabel dokona Wiceprezes Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Pani Anna Wyroba. Wyróżnienie zostało wprowadzone przez Unię Europejską w 1992 r. i świadczy o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko oznaczonych produktów.

  Produkowane przez ORLEN OIL wspomniane produkty uzyskały certyfikat Ecolabel jako pierwsze w Polsce z tej grupy wyrobów. Europejskie oznakowanie ekologiczne Ecolabel, jest oficjalnym znakiem UE, wyróżniającym produkty i usługi spełniające wysokie standardy jakościowe oraz środowiskowe.

  To prestiżowe wyróżnienie jest gwarancją jakości ekologicznej dostarczanych wyrobów i stanowi doskonałą odpowiedź na rosnące potrzeby klientów w aspekcie ekologicznym.

  Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. jako jedyna w Polsce jednostka upoważniona do prowadzenia oceny zgodności z kryteriami ekologicznymi europejskiego oznakowania Ecolabel przeprowadziła proces weryfikacji i pozytywnie oceniła ww. produkty w efekcie czego zostały przyznane certyfikaty Ecolabel.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie