logo
logo
logo
logo

Dzień Optoelektronika w PCO S.A.
Opublikowano: 26 kwietnia 2017

Dzień OptoelektronikaPCO S.A. już po raz kolejny docenił kapitał ludzki, który ma znaczący wpływ na produkcję zaawansowanych technologii. Z okazji Dnia Optoelektronika wręczono wybranym pracownikom honorowe odznaki Zasłużony dla PCO S.A.”.

PCO S.A., lider w branży wyrobów optoelektronicznych dla polskiego przemysłu obronnego, przywiązuje dużą wagę do dbania o rozwój i nagradzanie pracowników tworzących potencjał firmy. Ustanowienie i obchody Dnia Optoelektronika to wyjątkowo forma podziękowania dla najlepszych pracowników i potwierdzenie, że warto realizować przemyślane wewnętrzne działania employer branding nie tylko w korporacjach, ale i w firmach sektora obronnego.

Spółka utworzyła w 2010 roku procedurę przyznawania Odznaki Honorowej „Zasłużony dla PCO S.A.”. Dzień wręczenia odznak na mocy zarządzenia prezesa zarządu  ustanowiono w firmie PCO S.A. Dniem Optoelektronika. Wewnętrzne święto firmy stało się okazją do niestandardowej formy nagradzania pracowników i docenienia ich wkładu w realizację misji, strategii i działalności spółki. W tym roku Dzień Optoelektronika zbiegł się wraz z jubileuszem powstania PCO S.A. .

Dzień Optoelektronika

Dzień Optoelektronika

„Jesteśmy firmą inżynierską, która jest liderem w technologii noktowizyjnej, termowizyjnej i laserowej. Nasz ciągły rozwój i pozycję na rynku zawdzięczamy kreatywnym konstruktorom i technologom, jak również pracownikom całego zaplecza produkcyjnego i wsparcia. Dzięki zdolnym inżynierom i zaangażowaniu załogi, możemy profesjonalnie i na czas produkować nowoczesny sprzęt dla wojska i pozostałych służb mundurowych. Staramy się doceniać ich pracę i motywować pracowników do dalszego wysiłku i rozwoju, stąd idea powołania Dnia Optoelektronika” –  informuje Ryszard Kardasz, prezes PCO S.A.

PCO S.A. jest czołowym krajowym producentem przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych. Spółka należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Salon Obronny 2019 z amerykańskim akcentem...

[caption id="attachment_37274" align="alignleft" width="299"]...

Polska Grupa Zbrojeniowa tłumaczy się z reali...

[caption id="attachment_36577" align="alignleft" width="494"]...