• Menu

  Dlaczego warto zadbać o porządek w firmie?

  Nieustanne ulepszanie biznesu, to dla każdego przedsiębiorcy priorytet. Niemniej jednak bez względu na pozycję zarówno małe, średnie firmy jak i duże korporacje, każdego dnia stają w obliczu z pozoru banalnej sprawy jaką jest zachowanie czystości w miejscu pracy.

  Czyste biuro oraz jego obręb, to przede wszystkim wizytówka każdego biznesu. To oczywiste. Tymczasem zachowanie ładu w miejscu pracy ma także wpływ na wydajność pracowników. Świeże powietrze pozbawione roztoczy kurzu wpływa korzystnie na mózg, co zaś przekłada się na efektywniejsze wyniki pracy. Zaś porządek i segregacja artykułów biurowych pozwala znacznie przyspieszyć pracę i uczy pracownika organizacji, co również przekłada się na wyższe osiągi.

  Usługi firm sprzątających

  Małe jak i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej przekonują się do usług firm sprzątających. Chcąc zadbać o czystość w swoim biurze, warto zorientować się jakie oferty mogą zapewnić nam firmy sprzątające oraz jaki jest koszt takich to usług.

  Aby jednak to zrobić, należy przeanalizować zarówno potrzeby jak i możliwości swojej firmy. Od czego zacząć? Z całą pewnością należy zadać sobie kluczowe pytanie – Jaki będzie zakres zlecenia? Od tego zależy, którą ofertę wybierzemy i jaka będzie cena końcowa za wykonane usługi.

  Firma sprzątająca Warszawa – co może nam zaoferować?

  Zakres usług świadczących przez firmy sprzątające jest zwykle bardzo szeroki. Od podstawowego zapewnienia porządku wewnątrz biura (ścieranie kurzu, odkurzanie dywanów, mycie podług czy okien, czyszczenie toalety itp), aż po zaawansowane usługi w tym między innymi dbanie o trawnik oraz zewnętrzny obręb biura.

  Nieustannie poszerzające się potrzeby klientów sprawiają, że firmy sprzątające regularnie uzupełniają swoje oferty. Dlatego też świadczą szeroką gamę usług sprzątających oraz konserwujących. Nierzadko przedsiębiorcy korzystające z usług firm sprzątających potrzebują nawet wyczyścić rynny z gąszczu jesiennych liści czy też odśnieżyć podjazd oraz wejście do siedziby firmy. Dbanie o porządek, to nie tylko błysk w biurze, ale także adekwatna czystość na całym jego terytorium.

  Profesjonalizm to podstawa

  Profesjonalne firmy sprzątające, które można znaleźć w sieci pod hasłem „Sprzątanie biur Warszawa” czy też „Sprzątanie warszawa„, to wykwalifikowana kadra pracowników cechująca się pełnym profesjonalizmem. Wydawać by się mogło, że sprzątać potrafi każdy.

  Wbrew pozorom zachowanie odpowiedniej higieny oraz porządku nie jest wcale banalnym zadaniem. Dlatego też właściciele firm świadczących tego typu usługi zapewniają swoim pracownikom odpowiednie kwalifikacje wysyłając ich regularnie na szkolenia. Ma to na celu podniesienie jakości świadczonych usług oraz zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pracownikom jak i swoim kontrahentom.

  Co więcej firmy sprzątające dysponują profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości wysokiej klasy, co gwarantuje doskonałe efekty wykonywanych prac. Tak zorganizowana w pełni samodzielna kadra pracownicza, która posiada wewnętrzną infrastrukturę wykonywanych obowiązków zapewnia precyzyjne wykonanie usługi każdego dnia.

  Dogodne oferty na każdą kieszeń

  Nie da się ukryć, że utrzymanie porządku w biurze kosztuje. Niemniej jednak korzystając z usług firmy zewnętrznej zamiast zatrudnianie pracownika na pełen etat pozwala znacznie zaoszczędzić, nie odczuwając przy tym pogorszenia w zachowaniu czystości. Poszukując firmy warto najpierw sporządzić spis prac jakie należałyby do zakresu obowiązków firmy sprzątającej. Na tej podstawie można przygotować wstępny kosztorys i oszacować ilość godzin oraz częstotliwość wykonywanych prac. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne, w końcu czynność tę każdy przedsiębiorca wykonuje przed każdą istotną transakcją.

  firma-sprzatajaca-warszawa

  Satysfakcja gwarantowana!

  Firma sprzątająca Warszawa nieustannie podnosi poprzeczkę, aby dążyć do ciągłego ulepszania wykonywanych usług, dzięki czemu konkurencja pozostaje daleko w tyle. Zarówno popularność w wyszukiwarkach internetowych jak i na przysłowiowym „podwórku” pozwala śmiało stwierdzić, że to jedna z najlepszych firm sprzątających biura w Warszawie!

  Potwierdza to tysiące zadowolonych klientów! Lista nieustanie się wydłuża o kolejnych przedsiębiorców, którzy decydują się skorzystać z tego typu usług. Komfort jaki to ze sobą niesie pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także czas, który szczególnie dzisiaj jest wręcz na wagę złota! Możemy go wykorzystać chociażby na rozwijanie umiejętności zawodowych oraz restrukturyzację swojego biznesu!

  Artykuł przygotowała profesjonalna firma sprzątająca All-Clean oferująca i wyznaczająca nowe standardy utrzymania czystości w miejscach pracy w Polsce.

  6 odpowiedzi na “Dlaczego warto zadbać o porządek w firmie?”

  1. Patrycja pisze:

   faktycznie taki kosztorys to istotna sprawa i dużo łatwiej potem panować nad resztą podejmowanych działań, ja robienie kosztorysu akurat zleciłam speckosztorys bo wydaje mi się, że w takich dziedzinach najlepiej korzystać z doświadczenia fachowców i mieć pewność, że nie popełniło się żadnych błędów

  2. Aurelia Mikołajczyk pisze:

   Taki kosztorys przygotuje albo firma , która wykonuje usługi, albo nawet samemu..to nie jest przecież kosztorys budowlany. Można samemu posprzątać dane biuro, albo z pomocnikiem do pożądanego efektu – następnie policzyć czas jaki był na to potrzebny, pomnożyć razy ilość osób x ,mniej więcej roboczogodzinę i wychodzi nam kosztorys. Ot cała filozofia. Rozbraja mnie czasami roboczogodzina firm sprzątających. Spotkałam się , że różne firmy biorą od „efektu” np 250 zł, a robi to jedna osoba i sprząta półtorej godziny. Tutaj – zalecam ostrożność. Większość firm jest uczciwa i ustala stawkę godzinową na poziomie 25-35zł za godzinę + dojazd.

  3. Kamil Brzezinski pisze:

   W przypadku osób, które posiadają swoje magazyny nie można zapominać również o odpowiednim ich wyposażaniu. Niezbędne sprzęty pozwalają poprawić jakość pracy i mogą wpływać w pozytywny sposób na bezpieczeństwo. Wyposażenie wysokiej jakości można nabyć na Magazynuj.pl, ceny tam są niskie, a będziemy mogli znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy.

  4. Krzysztof pisze:

   Nie wyobrazam sobie by moi pracownicy sami sprzatali swoje stanowiska pracy i pomieszczenia ogolnouzytkowe. Chce by im sie dobrze pracowalo wiec postanowilem wynajac firme sprzatajaca. Wybralem ponpran.pl i niezwykle profesjonalnie podchodza do swojego zadania. Kiedy klienci przychodza na spotkania to czest zwracaja uwage na czystosc.

  5. Patrycja pisze:

   Jak dla mnie trzeba pamiętać, że porządek w firmie przekłada się na jej odbiór zarówno wśród pracowników jak i wszystkich klientów i nie wyobrażam sobie, żeby o niego należycie nie dbać, u nas dcpremium.pl sprząta i robi to na bardzo wysokim poziomie więc polegamy na nich z czystym sumieniem

  6. Elaa pisze:

   my mamy biuro tak 50 metrów, puszczamy roomba 695 i cała wykładzina czyściutka na co dzień, czasem zamówi się firme piorącą no i trzb aoczywiscie meble przecierać

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *