• Menu

  Dlaczego warto mieć w domu parawan pokojowy?

  parawan pokojowyParawany pokojowe przez cały szereg lat znajdowały się na aranżacyjnym wygnaniu, bardzo rzadko bowiem mogliśmy je gdziekolwiek spotkać. Dziś jednak sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej i przeżywają one swój wielki renesans.

  Widujemy je w domach oraz mieszkaniach Polaków, w instytucjach, biurach oraz siedzibach firm. Sprawdźmy zatem, czemu tak naprawdę służą i dlaczego warto właśnie na nie postawić.

  Kiedyś kontra dziś

  W dawnych czasach na Dalekim Wschodzie używało się ich po to, by się uchronić przed niezwykle uporczywymi przeciągami. Dziś jednak pełnią one zupełnie inne funkcje. Tak naprawdę służą przede wszystkim dekorowaniu przestrzeni, sprawianiu, by prezentowała się ona niebanalnie, ciekawie, interesująco. Oczywiście zalety natury praktycznej jak najbardziej także wchodzą tutaj w grę, bowiem dzięki zastosowaniu tego przenośnego mebla pokojowego mamy okazję sprawić, że zostaną oddzielone od siebie różne strefy znajdujące się na jednej przestrzeni.

  Przykład? Mamy do dyspozycji jeden pokój i pragniemy odgrodzić jego część służąca z przebieralnię od reszty – stawiamy parawan. W pokoju bliźniąt mamy zamiar sprawić, by każde z nich miało choć trochę intymności po dniu wspólnych zabaw – stawiamy parawan. W salonie kosmetycznym mamy zamiar wydzielić miejsce służące wyłącznie personelowi, nie zaś klientkom – stawiamy parawan. Przykłady można byłoby mnożyć w nieskończoność!

  parawan pokojowy

  Parawany dekoracyjne – modeli do wyboru jest wiele!

  Na szczęście projektanci bardzo się postarali, by klienci mieli do wyboru szereg niezwykle interesujących, niebanalnych i modnych wzorów parawanów dekoracyjnych. Egzemplarze dostępne na (https://www.fototap.pl/parawany) to wersje składające się z trzech (do mniejszych pomieszczeń) oraz pięciu (do większych wnętrz) części.

  Każdy z nich reprezentuje nieco inny styl, każdy ma inne barwy, każdy będzie pasował do innego stylu panującego w pomieszczeniu. Jedno jest pewne – wszystkie stworzono z ponadprzeciętną dbałością o detale oraz z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości oraz innowacyjnych technik – by stanowiły niezwykle udany mariaż piękna i walorów praktycznych!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie