• Menu

  Czy warto korzystać z wypożyczali samochodów?

  Podróże po Polsce są dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek, nie tylko z powodu dużej dostępności środków komunikacji publicznej (pociągów, autobusów, a nawet samolotów).

  Wiele osób ma dziś własny samochód, więc łatwo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Czasem jednak nie opłaca korzystać się z własnego pojazdu, bo lepszym rozwiązaniem jest wypożyczalnia aut.

  wypożyczalnia samochodów

  Wczorajsza i dzisiejsza rzeczywistość

  Jeszcze kilka, a tym bardziej kilkanaście lat temu, mało osób słyszało o takich wypożyczalniach. Jak już to najczęściej w amerykańskich filmach, gdzie ten sposób podróżowania nie jest niczym dziwnym. Na naszym podwórku jednak było to niespotykane, a nawet jak ktoś proponował taką usługę, to była ona dość droga. Dzisiaj sytuacja się poprawiła, a więc coraz więcej osób zostawia własny samochód w garażu, bo nierzadko lepszą opcją jest jego wypożyczenie.

  Duże możliwości

  Co równie ważne, dostępne są nie tylko wypożyczalnie stacjonarne, ale też internetowe, jak Carfree. Zapewniają szybką (dosłownie w 4 krokach) rezerwację online, brak kaucji za wynajemdarmowe podstawienie samochodu (na wszystkich lotniskach w Polsce) oraz całodobową obsługę telefoniczną.

  Niezależnie więc od tego, o której godzinie korzystamy z usługi, zawsze mamy pewność, że w razie problemów, otrzymamy niezbędne wsparcie. Istotne jest też to, że oferta Carfree dostępna jest nie tylko w największych miastach, ale też w mniejszych, choć znaczących. To stwarza bardzo duże możliwości, a podróże są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  Kilka powodów, dlaczego wypożyczanie się opłaca:

  • Są osoby, które ciężko przekonać do tej formy podróżowania, bo mają oni w głowie dawne czasy, gdy taka usługa była kosztowna. Dziś zaś to naprawdę korzystne cenowo rozwiązanie, szczególnie że na rynku panuje duża konkurencja, a przez to wypożyczalnie, aby zdobywać klientów, muszą obniżać ceny.
  • To również najwygodniejszy sposób poruszania się po Polsce. Pociągi często się spóźniają, autobusy kursują wedle rozkładu, który nie zawsze jest korzystny. Nie do każdego miejsca też nimi dojedziemy. Co do samolotów – niby najszybciej da się nimi przemieszczać, ale nie zapominajmy, że procedury lotniskowe (odprawy, oczekiwanie na lot) są męczące i stresujące. Poza tym, latanie po Polsce – poza pojawiającymi się czasami promocjami – jest cały czas dość drogie.

  Nie ulega więc wątpliwości, że wypożyczenie samochodów, czy to w celach podróżniczych (wakacjeurlop, wypad weekendowy), czy biznesowych, to dziś bardzo dobre rozwiązanie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane