• Menu

  Co to jest Pan Wybierak?

  porównywarka usług telekomunikacyjnychW momencie, gdy zbliża się koniec umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych, jest to czas nadziei dla większości klientów na pozyskanie znacznie lepszej i ciekawszej oferty. Pojawiają się jednak liczne pytania: na jaką ofertę się zdecydować? U kogo? Za ile?

  Pan Wybierak i jego możliwości

  Właśnie dla takich osób powstał serwis PanWybierak.pl, który w znacznym stopniu pomoże w zmierzeniu się z problemem usług telekomunikacyjnych. Pan Wybierak to nic innego, jak porównywarka usług telekomunikacyjnych dostępnych w wybranej lokalizacji, a także pośrednik w zawieraniu umów z usługodawcami.

  W bazie serwisu znajdują się wszystkie aktualne oferty dostawców, co oczywiście nie jest czymś nadzwyczajnym dla porównywarki, ale znacząco zwiększa poczucie wyboru najlepszej oferty na rynku. Portal jest bardzo prosty i przejrzysty, a co za tym idzie bardzo intuicyjny w obsłudze. Pan Wybierak działa na rynku już od pewnego czasu i cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród nowych klientów. Na czym jednak polega jego działanie?

  Zasady działania portalu

  Pan Wybierak oferuje możliwość porównania wszystkich dostępnych usług telekomunikacyjnych w wybranej przez użytkownika lokalizacji. Na stronie głównej serwisu należy wpisać miasto, aby portal mógł wykazać wszystkie dostępne rozwiązania, jakie obowiązują w danym regionie. Po zatwierdzeniu położenia portal szczegółowo wykaże wszystkie oferty w rozróżnieniu na telewizję lub telefon, a także z wyszczególnieniem ofert pakietowych.

  Wyniki zgrupowane są w usługi pojedyncze lub łączone – pakiety podwójne, jak również potrójne. Użytkownik musi wybrać preferowany zakres usług, a następnie zostanie on przeniesiony do ekranu, który prezentuje dostępne w danej lokalizacji oferty oraz operatorów. Ponadto całą listę można filtrować według zadanych parametrów, np. w przypadków telefonów komórkowych, według darmowych minut, ilości smsów lub transferu danych – rosnąco lub malejąco.

  Z lewej strony ekranu znajdują się dodatkowe suwaki, za pomocą których można jeszcze bardziej zawęzić wyniki, dostosowując je do własnych parametrów. Szczegóły konkretnych ofert zaprezentowane są w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu można dokładnie prześledzić i porównać wszystkie koszty i opłaty, jakie niosą za sobą konkretne pakiety. Jeśli użytkownikowi przypadły do gustu dwie konkretne oferty, wówczas istnieje możliwość ich jeszcze bardziej szczegółowego porównania na osobnej podstronie.

  Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – jest całkowicie darmowy i świetnie się sprawdza. Bardzo użytecznym rozwiązaniem jest możliwość porównania dwóch interesujących nas ofert, co jest dość częstym zjawiskiem na ostatnim etapie wyboru. W dobie różnego rodzaju porównywarek usług, Pan Wybierak zdaje się idealnie wpasowywać w nurt ułatwiania życia internautom.

   

  Jedna odpowiedź do “Co to jest Pan Wybierak?”

  1. Mateusz7238 napisał(a):

   Dużo lepszą porównywarką ofert Internetu w Polsce jest dostawcy-internetu.pl W bazie znajduje się ponad 4 tys. firm

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *