• Menu

  Alu-drewniane drzwi klasy premium

  W ostatnich latach coraz popularniejszym materiałem do produkcji drzwi staje się aluminium. Zachwyca wieloma zaletami, nadal jednak nie jest materiałem naturalnym i ciepłym.

  Najwięcej korzyści przynosi wyłącznie w połączeniu z wysokogatunkowym drewnem. Dzięki temu ochronisz swój dom jeszcze lepiej. Drzwi alu-drewniane to inwestycja na lata.

  Zarówno aluminium, jak i drewno mają wiele walorów, które sprawiają, że korespondują ze sobą idealnie, tworząc innowacyjne drzwi zewnętrzne klasy premium. Do wyboru są zarówno te w prostych formach, dla fanów minimalistycznych rozwiązań, jak również bardziej ekstrawaganckie, odważne i kolorowe dla tych, którzy chcą, by ich dom wyróżniał się i wyglądał nieszablonowo.

  drzwi aluminiowe

  Drzwi Cal, kolekcja Alutherm Dekasuw

  Jakie właściwości mają drzwi aluminiowe?

  Wykorzystując aluminium do produkcji drzwi, uzyskujemy produkt, odznaczający się bardzo dużą odpornością na negatywny wpływ warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, czy silnego wiatru. To niepodważalnie niezwykle trwały oraz łatwy w konserwacji materiał. Nie sprawia problemów podczas użytkowania i pięknie współgra z drewnem.

  drzwi aluminiowe

  Drzwi Cal, kolekcja Alutherm Decyuran

  Jakie właściwości mają drzwi drewniane?

  Na samym początku warto zwrócić uwagę na najważniejsze cechy drewna. Charakteryzuje się ono doskonałą izolacyjnością termiczną, co pozwoli Ci ograniczyć straty ciepła w domu do minimum, a przez to znacznie oszczędzić na ogrzewaniu budynku. To rozwiązanie wysoce energooszczędne, a także ekologiczne. Idealne do domów pasywnych. Oprócz ochrony termicznej, drzwi drewniane gwarantują także wysoką izolacyjność akustyczną, zapewniającą spokój w domowym zaciszu. Żadne hałasy z zewnątrz nie będą już problemem. Nie mniej ważną cechą drewna jest jego nieprzemijające piękno, które zachwyca nie tylko koneserów klasyki, ale również fanów nowoczesnych rozwiązań.

  drzwi aluminiowe

  Drzwi Cal, kolekcja Alutherm Fermtoferm

  Drzwi alu-drewniane – najlepszy mariaż materiałów

  Dzięki drzwiom alu-drewnianym, czyli drewnianym w okładzinie aluminiowej z zewnątrz, możesz mieć wszystkie wyżej wspomniane cechy połączone w jednym produkcie. To spełnienie marzeń o trwałym, bezpiecznym, energooszczędnym i stylowym domu. Ciepłym w dotyku i perfekcyjnie użytecznym. Doskonałe parametry techniczne aluminium i piękno drewna korespondują ze sobą, tworząc innowacyjne, wprost wymarzone drzwi dla każdego. Szukasz funkcjonalnego rozwiązania do swojego domu, które posłuży Ci na długie lata? Nie wahaj się ani chwili dłużej – wybierz drzwi CAL alu-drewniane pod adresem: https://www.drzwi-cal.pl/drzwi-zewnetrzne-kolekcje/alutherm/ a na pewno się nie zawiedziesz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie