• Menu

  25 lat Domu Technika NOT

  Spółka Warszawski Dom Technika NOT obchodziła w ubiegłym roku 25-lecie działalności w branży usług. Jej domeną jest wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych

  25 lat sukcesów naszej firmy nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Jubileusz 25-lecia jest doskonałą okazją, aby im. podziękować. To dzięki nim istniejemy od tylu lat. Przez ostatnie ćwierć wieku ich wymagania zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju. Jesteśmy wdzięczni za życzliwość i otwartość. Wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku usług. Chcemy wciąż dzielić się naszym doświadczeniem.

  Szczególnie ważne jest dla nas dobre zarządzanie nieruchomością i odpowiednio unowocześniamy wyposażenie sal, aby w realizacji usług być na wysokim poziomie. Nie poprzestajemy na laurach i ciągle podnosimy jakość naszych usług. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm oraz dostosowanie się do różnych potrzeb klienta.

  Historyczny sznyt

  Warszawski Dom Technika jest obiektem zabytkowym o charakterze neobarokowym i neorokokowym z elementami secesji, położonym w centrum Warszawy w pobliżu warszawskiej Starówki. Powstał w 1905 r. jako gmach Stowarzyszenia Techników, zlokalizowany przy ul. Włodzimierskiej (dziś ul. T. Czackiego 3/5). Jego inicjatorem był ówczesny prezydent Warszawy Piotr Drzewiecki. W listopadzie 2015 r. obchodziliśmy jubileusz 110-lecia oddania budynku do użytku.

  Zabytkowe wnętrza różnią się od współczesnych sal oferowanych w wielu miejscach Warszawy. Szczególnie piękne schody nadają niepowtarzalny charakter imprezom.

  Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o., a dokładnie specjaliści z zespołu Obsługi Imprez zajmują się wynajmem sal konferencyjnych. Na życzenie klienta oferujemy kompleksową bądź częściową obsługę imprez. Przygotowujemy scenariusz i oprawę imprezy, aranżację sali, zapewniamy catering, obsługę artystyczną i techniczną.

   7 różnych sal z wyposażeniem

  Naszym atutem jest, że posiadamy 7 sal różnej wielkości, mogących pomieścić od 20 do 450 osób w ustawieniu teatralnym lub od 15 do 280 osób w ustawieniu konferencyjnym. Sale różnią się od siebie nie tylko rozmiarami, ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie.

  Konferencje, wystawy, bale, przyjęcia weselne, koncerty, szkolenia, sympozja, bale studniówkowe – to tylko niektóre z możliwości wykorzystania pomieszczeń w Domu Technika. Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt AV, tj. nagłośnienie, ekran, projektor, posiadają klimatyzację i bezprzewodowy Internet.

  Zapraszamy

  Naszą gwarancją dobrej usługi jest to, iż wielu kontrahentów wraca ponownie do naszego Domu oraz poleca nasze usługi innym potencjalnym klientom.

  Odwiedźcie nas, a zakochacie się w naszych salach.

  www.wdtnot.pl

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *